pomoc

Telefon zaufania Lamdy Warszawa

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-21:00

Numer kontaktowy

22 628 52 22

Pomoc psychologiczna Kampanii Przeciw Homofobii

E-mail kontaktowy

bezpieczniej@kph.org.pl

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Numer kontaktowy

116 111

Bądź autorem zmiany. Podpisz petycję.

change.org

Społeczeństwo lgbt żyjące w Polsce cierpi przez homofobiczne i transfobiczne zachowanie podsycane przez policję, przywódców religijnych oraz świeckich, również fakt, że nie posiadają żadnych praw ochronnych powoduje w nich strach do życia w swoim własnym kraju ojczystym.

action.allout.org

Hejt i przemoc stosowanoa wobec społeczności LGBT+ w Polsce się nasila. Polska społeczność LGBT+ jest zdeterminowana aby walczyć przeciwko hejtowi , ale potrzebuje twojej pomocy. Okaż swoją solidarność poprzez proszenie Unii Europejskiej o wsparcie.

secure.avaaz.org

Jako obywatele z całego świata jesteśmy przerażeni widząc że polski rząd podsyca nienawiść przeciwko społeczności LGBT. Unia Europejska jest światowym liderem w obronie praw człowieka. Teraz są atakowani w sercu Europy, dlatego zachęcamy was, abyście zrobili wszystko, co w waszej mocy, aby bronić społeczności LGBT.

change.org

"Uciszenie społeczności LGBTQ + w Polsce nie jest niczym nowym - jej rząd, podobnie jak większość innych, nie zapewnił społeczności odpowiednich gwarancji praw i opieki medycznej."

dowiedz się więcej >

kontakt >

2020 © młodzieżowe forum lgbt+ | made by Piotr Michnik